Size bir telefon kadar yakınız
02165472200

ADSL İnternet Bizden Kampanyası: İnternetsiz Ev Kalmasın!

72 görüntülenme
ADSL İnternet Bizden Kampanyası: İnternetsiz Ev Kalmasın!

İnternetsiz Ev Kalmasın diye Turkcell Superonline’dan ayda sadece 19,90 TL’ye limitsiz internet ve en ucuz internet fırsatını kaçırma! Üstelik kurulum ve aktivasyon kampanya kapsamında ücretsiz! Kampanya hakkında geniş bilgiler için okumaya devam ediniz.


ADSL İnternet Bizden Kampanyası: İnternetsiz Ev Kalmasın!

Evinde internet olmayan kalmasın amacıyla, ucuz internet dönemini başlatan Turkcell Superonline ADSL İnternet Bizden Kampanyası ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar yeni bir kampanyayı sizlere sunuyor.

Eğer daha önce bir internet aboneliği almadıysanız bu kampanya tam size göre.

Kampanyamınız 24 ay taahhütlü olduğunu hatırlatarak “ADSL İnternet Bizden” kampanyasının fiyatlarına ve tarifelerine bir göz atalım.

Kampanyası: İnternetsiz Ev Kalmasın! Tarife Paket Fiyatı

ADSL İnternet Bizden Kampanyası: İnternetsiz Ev Kalmasın! Tarife Paket Fiyatı

Kampanyamızın paketlerindeki yanlarındaki yıldızların ne anlama geldiğini okumakta yarar var.

 • (*): Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak indirme (download) sınırını ifade etmektedir.
 • (**): Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 4 TL modem kullanım ücreti dahildir.

Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Abone internet hattının bulunduğu yerdeki 4 Mbps’ye kadar destekleyecek hızı kullanacak olup, bu hız ve Internet Hizmetinin verilebilirliği bağlanılan yere ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapı destekleme durumuna göre değişiklik gösterebilecektir.


ADSL İnternet Bizden Kampanyasına Hemen Başvur

Turkcell Superonline internet başvuru için zamanınız mı yok! O zaman aşağıdaki formu doldurup gönderin biz sizi arayalım. Tarife uzmanlarımız size uygun en iyi internet paketini belirleyecektir.

Turkcell Superonline İnternet Hızlı Başvuru Formu


ADSL İnternet Bizden Kampanyasına kimler katılabilir?

 • Kampanya 22 Kasım 2017 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış ve tesis adreslerinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş yeni bireysel xDSL müşterileri 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Mevcutta abonelik bulunan adreslerde ikinci bir abonelik tesis ettirilerek yapılacak abonelikler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda taahhüt süresince kurulum ücreti alınmamaktadır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanya kapsamında Diğer İSS Cayma Bedeli karşılanmamaktadır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servisler BTK kuralına göre hesaplanıp kampanya iptal bedeli olarak müşteriye yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Kampanyaya tüm Turkcell Superonline satış kanallarından ve müşteri hizmetlerinden katılım sağlanabilir.
 • Ay içerisindeki veri indirime değeri 4 Mbps’ye kadar limitsiz 20 GB AKK paketinde 20 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. ​Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ​​(AKK: Adil Kullanım Koşullar)
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
 • Kampanya süresi boyunca geçişe uygun diğer xDSL kampanyalara geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 1024 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.